ביטוח רכב
ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק
פריסה ארצית אודותינו ביטוח רכב שרות לקוחות צירוף סוכנים דרושים צור קשר

תתקשרו אליי
קבל הצעת מחיר משתלמת ומיידית

סוג ביטוח
שם
טלפון
מוצרי ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח רכב
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג'
ביטוח אופנוע
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
מוצרים פנסיונים ופיננסים
ביטוח מנהלים
קרן פנסיה
קופת גמל
קרן השתלמות
ניהול הסדרים פנסיונים
ניהול תיקי השקעות
ביטוח עסק חדש
לקבלת הצעת מחיר לביטוח עסק (מהמומחים בביטוח עסקים) לחץ כאן
ביטוח עסק – לעסק חדש.

בכל תכנית עסקית בין אם מדובר בעסק גדול או אפילו עסק קטן של אדם בודד , נותנים את הדעת לגבי מקרים העלולים להוות מכשול לפעילות העסקית ולהצלחת העסק.
חלק מהמקרים הללו ניתנים למניעה על ידי רכישת ביטוח עסקים מתאים.
ישנה נטייה של עסקים קטנים בעיקר לוותר על ביטוח לעסק בעיקר בשנים הראשונות כדי לחסוך בהוצאות השוטפות. דווקא עסקים קטנים יכולים להיות חשופים יותר לתביעות בגלל היעדר פיקוח מתאים או טעות שנעשתה בשוגג ולא היה מי שיעיר או יתקן כפי שקורה בארגונים גדולים.
ביטוח עסק מעבר לכיסויים החומריים כגון מבנה , תכולה , מלאי וכו... מכסה את החבות המקצועית , חבות במקרה של נזיקין לצד שלישי לכן גם עסק שטרם הגיע ליעדיו העיקריים והחל לעבוד עם מלאים גדולים עדיין חשוף לנזקים גדולים במקרה של נזק הנוצר מחבות לצד ג' , לעובד או לקבלן משנה.

בעת עריכת ביטוח עסק לעסקים חדשים אנו נתקלים בדילמות אשר חוזרות על עצמה:
נשאלת השאלה: כמה סכום ביטוח לרכוש למלאי ? כמה סכום ביטוח לרכוש לרכוש הקבוע – שאיננו מלאי ? האם לכסות ציוד קבוע בכיסוי שונה מזה שכוסה המלאי ? מה הכיסוי שמומלץ לרכוש לנזקי צד ג' ?
האם לבטח את המבנה למרות שהוא איננו בבעלותי ואני משלם שכירות ? או אולי לדרוש מבעל הנכס להוסיף אותי לכיסוי הביטוחי במבנה ?
אלו הן רק אחוז בודד מהדילמות אליהן מגיע מקבל ההחלטות בטרם עשיית ביטוח עסק .

מכאן נובע הצורך החד משמעי באיש קשר מקצועי , מנוסה , אשר מכיר את כל האפשרויות העומדות בפניך. לא פעם קורה שסתם תוך כדי שיחה חברית או במהלך חידוש ביטוח לרכב אנו מתעדכנים עם בעל העסק בדבר שינויים המצריכים התערבות ועדכון בפוליסת ביטוח העסק. כשמדובר בעסק חדש הצורך הזה הוא גבוהה פי כמה מכיוון שעסק חדש הוא עסק שהשינויים בו הם בדרך כלל רבים מעסק שחוזר על עצמו בפעילות העסקית השוטפת.
לכן המלצה חד משמעית לבעלי עסקים היא לבצע ביטוח עסקים רק אצל סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה , או לקחת יועץ סיכונים שיבנה עבורך את הכיסוי המתאים כולל השמת דגשים לכיסויים ספציפיים או ביטולי חריגים ואז לבצע התמכרות (מכרז) מול מספר חברות ביטוח. (שיטה זו – השנייה מקובלת בדרך כלל בעסקים גדולים שיועץ הסיכונים מלווה אותם במהלך השנה גם בתביעות או שינויים בפוליסה – כפי שיעשה אותו סוכן ביטוח מקצועי).
לא כדאי וגם לא תמורת חסכון כספי לבצע ביטוח עסק ישירות מול חברת ביטוח , מכיוון שפוליסת ביטוח עסקים איננה מודולרית (מובנית) ומכיוון שביום התביעה ישנו ניגוד אינטרסים בין הלקוח לחברה. ישנם מקורות רבים בהם עסקים יכולים לחסוך , כשנושא ביטוח עסק הוא איננו חלק מהמקורות שיש לחסוך בהן.

הנך מוזמן לפנות אלינו באמצעות האינטרנט או בטלפון לצורך התאמת סוכן ביטוח אישי מקצועי ומנוסה שידאג לשרת אותך בהתאם בהגנה על העסק שלך.
מוצרים משלימים
ביטוח מנהלים
קרן השתלמות
ביטוח רכב


ביטוח לעסק חדש
 כל הזכויות שמורות © ישיר חכם.   כתובת למשלוח דואר ת.ד. 1182 תל אביב מיקוד 61010.  לפניה בכל נושא באמצעות האינטרנט לחץ כאן