ביטוח רכב
ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק
פריסה ארצית אודותינו ביטוח רכב שרות לקוחות צירוף סוכנים דרושים צור קשר

תתקשרו אליי
קבל הצעת מחיר משתלמת ומיידית

סוג ביטוח
שם
טלפון
מוצרי ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח רכב
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג'
ביטוח אופנוע
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
מוצרים פנסיונים ופיננסים
ביטוח מנהלים
קרן פנסיה
קופת גמל
קרן השתלמות
ניהול הסדרים פנסיונים
ניהול תיקי השקעות
ביטוח משאיות
להצעת מחיר ביטוח משאית לחץ כאן
ביטוח משאיות נתפס באופן מובן מאיליו כחלק מענף ביטוח רכב. זאת מכיוון שהסיכונים הטמונים בשימוש ברכב קיימים גם בשימוש במשאית ככלי רכב , אך במשאיות ישנם סיכונים נוספים שצריכים לקחת בחשבון ולכן אנו מייחסים חשיבות לביטוח משאיות כזו של ביטוח עסק , מכיוון שלכל משאית יש פעילות שונה על פי אופי העסק אותו היא משמשת.
הכיסוי הבסיסי בביטוח משאיות:
ביטוח חובה למשאית – מכסה נזקי גוף וכשמו כן הוא , חובה על פי חוק לבטח כלי רכב מנועי בביטוח חובה ומכיוון שמשאית היא כזו (משאיות מעורבות בתאונות דרכים בדרך כלל עם נפגעים ולכן הכיסוי הזה הוא חובה כפולה).
ביטוח משאיות מקיף – כולל כיסוי לרכוש עצמו , קרי למשאית. מכסה נזק מתאונה , גניבה , התפוצצות , אש וכו... ההשתתפויות העצמיות שונות בין חברות הביטוח וגם הפרמיה לביטוח משאיות שונה בין החברות.
ביטוח משאית מקיף כולל בתוכו גם כיסוי לנזקי צד שלישי.
ביטוח צד ג' למשאית – כלול בביטוח מקיף , ניתן לרכישה בנפרד ככיסוי לנזקים שיגרמו לצד ג' עקב שימוש במשאית. ניתן להגדיל את גבולות האחריות של חב' הביטוח במקרה תביעה , להקטין ולהגדיל את ההשתתפויות העצמיות שיישא המבוטח כל זאת בתמורה לתוספת או להחסרה של הפרמיה השנתית בהתאם לבחירת המבוטח.

ניתן ומומלץ להרחיב גם הכיסוי לנגררים , סחורות בהעברה , צמ"ה וכד' בהתאם לנסיבות.
בניגוד לענף ביטוח רכב פרטי בו השוק מציעה אינספור הצעות , ענף ביטוח משאיות הינו מצומצם יותר בנותני השירותים אך מסיבה זו נותני השירותים ממוקדים יותר בביטוח משאיות ומכירים את השוק בצורה מצויינת.

אנו בישיר חכם מטפלים בהצעות לביטוח משאיות אך ורק באמצעות סוכני ביטוח המומחים בענפי משאיות אוטובוסים וצמ"ה.
 
מוצרים משלימים
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח רכבמוסכי הסדרכל הזכויות שמורות © ישיר חכם.   כתובת למשלוח דואר ת.ד. 1182 תל אביב מיקוד 61010.  לפניה בכל נושא באמצעות האינטרנט לחץ כאן