ביטוח רכב
ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק
פריסה ארצית אודותינו ביטוח רכב שרות לקוחות צירוף סוכנים דרושים צור קשר

תתקשרו אליי
קבל הצעת מחיר משתלמת ומיידית

סוג ביטוח
שם
טלפון
מוצרי ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח רכב
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג'
ביטוח אופנוע
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
מוצרים פנסיונים ופיננסים
ביטוח מנהלים
קרן פנסיה
קופת גמל
קרן השתלמות
ניהול הסדרים פנסיונים
ניהול תיקי השקעות
אודות ישיר חכם
ביטוח ישיר חכם הינה רשת סוכנויות ביטוח המספקים שירותים ישירות מול צרכני הביטוח בטלפון ובאינטרנט , זאת באמצעות סוכני ביטוח מורשים בלבד !
התפתחות השוק לכיוון הצרכנות המהירה , החכמה והמכוונת הובילה בסופו של דבר גם את ענף הביטוח לשינוי באופי הצרכנות לצרכנות ישירה וחכמה.


במס' רב של מקרים רכישת פוליסת ביטוח באופן ישיר מול חברת ביטוח ללא שירותו המקצועי של סוכן הביטוח הביאה לירידה ברמת השירות ועליה במספר תלונות הציבור.
המטרה שלנו בישיר חכם הינה: לצעוד קדימה בכל הקשור למתן שירות ישיר, מהיר, נוח ומתקדם , אך יחד עם זאת לשמור על רמה גבוהה של מקצועיות, אחריות, מסירות ונאמנות ללקוח שכה משמעותיים בענף זה.


ביטוח ישיר חכם הוקמה בשיתוף בין חן ביטוח ופיננסים לבין סוכנות החיתום המהווים עוגן יציב בענף הביטוח עם מוניטין רב שנים וזכויות רבות מול חברות הביטוח.


הסוכנות מפעילה מס' סוכנים וסוכנויות ביטוח ברחבי הארץ המשמשים בחלקם כסניפים על מנת להעניק לקהל לקוחותינו גם שירות אישי באזור מגוריהם.


האני מאמין שלנו בכל הקשור ללקוחות הוא שהלקוח תמיד רוצה לקבל את המוצר הטוב ביותר , אנו מאמינים שזה לגיטימי ומובן מאליו, לכן פיתחנו יכולת לבצע בכל הצעת מחיר בדיקה מקיפה של תעריפים ותנאי ביטוח מול כל חברות הביטוח כך שבכל עסקת ביטוח או חידוש פוליסה קיימת הלקוח שלנו יקבל את הטוב ביותר.
מוצרים מומלצים
ביטוח רכב
ביטוח עסק כל הזכויות שמורות © ישיר חכם.   כתובת למשלוח דואר ת.ד. 1182 תל אביב מיקוד 61010.  לפניה בכל נושא באמצעות האינטרנט לחץ כאן