ביטוח רכב
ביטוח רכב    ביטוח חובה    ביטוח עסק
פריסה ארצית אודותינו ביטוח רכב שרות לקוחות צירוף סוכנים דרושים צור קשר

תתקשרו אליי
קבל הצעת מחיר משתלמת ומיידית

סוג ביטוח
שם
טלפון
מוצרי ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח רכב
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג'
ביטוח אופנוע
ביטוח מונית
ביטוח משאיות
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח משכנתא
מוצרים פנסיונים ופיננסים
ביטוח מנהלים
קרן פנסיה
קופת גמל
קרן השתלמות
ניהול הסדרים פנסיונים
ניהול תיקי השקעות
ביטוח צד ג'
להשוואת מחירי ביטוח צד ג' לרכב - יש להזין פרטים במחשבון ולהקיש "השוואה"
חודש תחילת הביטוח
סוג הרכב
גיל הנהג הצעיר ביותר
 
מוצרים משלימים
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח רכב
מי צריך ביטוח צד ג' לרכב ?
 
 כל אדם או גוף שיש לו כלי רכב שיכול לגרום לנזק לצד ג' עקב שימוש בו ויהיה חשוף לתביעת צד שלישי ואת אותו כלי רכב הוא איננו רוצה / יכול לבטח ב ביטוח מקיף. כיסוי זה הינו כיסוי רשות ומשקף את המינימאלי שניתן לרכוש בביטוחי רשות לרכב.
 
 מה מכסה פוליסת ביטוח רכב צד ג' ?
 
 פוליסת ביטוח רכב צד ג' מכסה את האחריות החוקית של המבוטח בשל נזק שיגרם לצד ג' (צד שלישי) עקב שימוש ברכב בתקופת הביטוח שנקבעה. בדרך כלל החברות מרחיבות הכיסוי לכל אדם אחר הנוהג ברשות המבוטח. הכיסוי מוגבל בגבול אחריות נקוב בפוליסה.
 הכיסוי מוגבל למטרות שימוש אשר הוגדרו בפוליסה במפורש ואחריותה של חברת הביטוח לא תעלה על הסכום הרשום בפוליסה כגבול אחריותו.
 
 בדרך כלל נהוג להוסיף כיסוי לשרותי דרך וגרירה (שכן בסוג ביטוח זה מדובר בדר"כ בכלי רכב ישנים), תיקון שבר שמשות , רדיו דיסק חליפי , הגנה משפטית ועוד... ישנן חברות הפועלות עימנו ומציעות חלק מן התוספות הנ"ל ללא תוספת פרמיה.
 
 מה לא מכסה פוליסת ביטוח רכב צד ג' ?
 
 1. נזק לרכוש הנמצא בבעלות המבוטח או הנהג ברכב או שנמצא בפיקוחם, או בשמירתם של המבוטח או הנהג  או אחד מבני ביתם.
 2. מקרה שנגרם בשל היות הנהג נתון בהשפעת סמים וברכב מסחרי מעל 4 טון גם אם הנהג היה נתון להשפעת אלכוהול.
 3.נזק תוצאתי
 
 ביטול השתתפות עצמית
 
 בפוליסה לביטוח צד ג' לרכב ישנה השתתפות עצמית . בכל החברות ניתן להוסיף לפוליסה "ביטול השתתפות עצמית" - מה זה אומר ? לדוגמה: במצב הרגיל , אם ישנה השתתפות עצמית בגובה של 1,000 ש"ח (לדוגמה) והנזק שנגרם לצד ג' בסך 3,000 ש"ח - תשלם חברת הביטוח לצד ג' 3,000 ש"ח ותגבה מן המבוטח 1,000 ש"ח - השתתפות עצמית. במידה ורכש המבוטח תוספת "ביטול השתתפות עצמית" לא ישלם השתתפות עצמית רק אם סך הנזקים לצד ג' עלו על 1,000 ש"ח. (נזקים של צד ג' כוללים שכ"ט שמאי).
 
 מחירי ביטוח רכב צד ג' ?
 
 מחירי ביטוח רכב צד ג' אינם קבועים וישנה תחרות רבה בין חברות הביטוח גם בענף ביטוח רכב צד ג המחירים משתנים בין חברה לחברה וכך גם גובה הכיסוי , גבול האחריות , ההשתתפות העצמית וההטבות הנוספות.
 
 אפשרויות תשלום
 
 כרטיס אשראי , מזומן (העברה בנקאית / הפקדה לחשבון החברה) , הוראת קבע (ש.ש) , שיקים.כל הזכויות שמורות © ישיר חכם.   כתובת למשלוח דואר ת.ד. 1182 תל אביב מיקוד 61010.  לפניה בכל נושא באמצעות האינטרנט לחץ כאן